[Zapowiedź] White Bat vs. KP Wichrów

Przed nami, przedostatni mecz i ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tej rundzie jesiennej. 13 listopada o godz: 11:00, zagramy u siebie z KP Wichrów.

Przypomnijmy sobie nasze zmagania z drużyną z Wichrowa. Rozegraliśmy łącznie 4 mecze, 2 wygrane na naszą korzyść, 1 remis i zanotowaliśmy jedną porażkę. Nasze ostatnie spotkanie to właśnie przegrana 8:3, tego rocznej wiosny. Kiedy to graliśmy w 9-tkę, od pierwszych minut z powodu braku zawodników. Ale to już historia.

Obecnie, Wichrów nie radzi sobie zbyt dobrze. W obecnym sezonie, wygrali tylko jedno spotkanie na 10. Pokonali na wyjeździe Solen Zabłoto 1-6. Zajmują przedostanie miejsce w lidze. Statystyki pokazują, że są bardzo gościnni we własnym polu karnym, gdyż ich bilans bramek to 15:49. Czyżby, szykowała się powtórka z ubiegłego tygodnia w wykonaniu Nietoperzy?

Czerńczyce po ostatniej wygranej, 1:8 z Zabłotem, doganiają czołówkę tabeli. Aktualnie, znajdujemy się na 4 pozycji z dorobkiem 20 punktów. My z kolei, wolimy więcej strzelać niż stracić, więc nasz bilans bramkowy jest mocno dodatni i wynosi: 30-12. Trzecia, najmocniejsza obrona w lidze, a to cieszy, chociaż jeszcze wiele pracy przed nami. Tracimy głupie bramki, ze słabszymi rywalami, zupełnie niepotrzebnie. Być może, w tym meczu, uda nam się zachować czyste konto.

Jaki pomysł na grę ma trener Jankowski? Może postawi na najmocniejsze ustawienie, może zagrają nasze rezerwy, równie mocne jak pierwsza jedenastka. Tego nie wiemy, tego nie wie nawet NASA. Najważniejsze są trzy punkty, nie ważne jakimi nazwiskami i ustawieniem zagramy, mamy wygrać. Skład poznamy już w piątek, ale jedno jest pewne: zabraknie w tym meczu, kapitana Łukasza Żurawskiego, który pauzuje za 4 żółte kartki. Natomiast, naszą obronę znowu wzmocni Szymon Terlecki, który swoją karę odbywał, podczas meczu z Zabłotem, również za kartki. Zapraszamy na mecz. DO BOJU WHITE BAT!