[Zapowiedź] LKS Puma Pietrzykowice vs. White Bat

[Zapowiedź] LKS  Puma Pietrzykowice vs. White Bat

Zbliża się weekend, czyli pora na mecz. Tym razem to 9 kolejka B-klasy, a w niej spotkanie z LKS Puma Pietrzykowice w niedziele 16 października o godz 11:00 w Pietrzykowicach.

Z gospodarzem tych zawodów mierzyliśmy się dotychczas, 4 razy. 3 meczy wygraliśmy i w jednym ponieśliśmy klęskę. Ostatni mecz z Pumą, to właśnie porażka 3:0 na ich terenie w ubiegłym sezonie.
Aktualnie, Pietrzykowice zajmują 4-tą lokatę mając w swoim dorobku 14 pkt. Na 8 meczy mają 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Ostatni ich mecz to przegrana w Pustkowie Wilczkowskim 4-3.

Nasza ekipa, jest na 5 miejscu i mamy 13 pkt. Wygraliśmy 4 mecze, 1 remis i dwa razy przegraliśmy. Nasze ostatnie zawody to, 0:2 dla Sobótki u siebie. Być może w tym meczu przerwiemy naszą złą passe i zacznie odrabiać straty do aktualnego lidera, którym jest Ambrozja. DO BOJU WHITE BAT!