[Szybka piłka] Wywiad z Rafałem Harasem

Jest wtorek, więc pora na kolejny wywiad, dzisiaj czas na Rafała Harasa.

Rafał ma 30 lat, pochodzi z Siedlakowic, ale na codzień mieszka w Kamionnej wraz z żoną i córeczką. W piłkę gra od małego, co czyni go naszym, najbardziej doświadczonym zawodnikiem. Ma charakter przywódcy. Jest szybki, waleczny ale i niezły aktor, nabrał już niejednego sędziego. Dowodzi środkiem pola naszej drużyny. Swoimi krosowymi podaniami, świetnie obsługuje naszych skrzydłowych.

Jesteś jednym z najstarszych zawodników w klubie. W jakich klubach zdobywałeś cenne doświadczenie, zanim trafiłeś do Czerńczyc?
Rafał: Za juniora, grałem w GKS Kobierzyce. Skrzydła rozwinąłem w Czarnych Siedlakowice, gdzie byłem jednym z najszybszych i najtwardszych na boisku. Doświadczenie jako kapitan drużyny, zdobywałem w Błękitni Gniechowice, gdzie również doznałem kontuzji kolana w meczu z Ambrozją Bogdaszowice. Po kontuzji trafiłem do White Batów, gdzie gram do dziś.

Jesteś bardziej defensywny czy ofensywny? Bo wydajesz się być graczem uniwersalnym.
Rafał: Tak jak mówisz. jestem raczej zawodnikiem uniwersalnym.

Wszystko wskazuje na to, że zastąpisz kontuzjowanego, Łukasza Żurawskiego w roli kapitana, jak się z tym czujesz?
Rafał: Cieszę się, że znów będę miał zaszczyt nosić opaskę kapitana tuż pod sercem oraz, że będę mógł prowadzić drużynę do zwycięstwa.

Jak udaje Ci się dzielić obowiązki ojca i męża z graniem w piłkę, bo nie wielu sobie z tym radzi?
Rafał: Piłka jest tym co kocham, a żona i córka są wyrozumiałe i jakoś to dzielimy. W piłkę trzeba po prostu chcieć grać.

Czym zajmujesz się poza piłką?
Rafał: Szukam sobie zajęciach przy samochodach, jak na przykład mycie, sprzątanie itp.

Wzrost:187 cm
Waga: 92 kg
Stan cywilny:żonaty
Zawód: technik mechanik
Numer na koszulce:8
Numer buta: 42,5
Lepsza noga to: prawa
Wada:szybko się denerwuje
Zaleta: wesoły
Ulubiona pozycja na boisku: środek pomocy
Ulubiony piłkarz: Capitan Tsubasa
Ulubiony klub: nie mam
Ulubiony stadion: Stadion Siedlakowice
Ulubiona sportowa marka: nike
Ulubiony model korków: Copa amerika
Ulubiony model samochodu: bóg mnie wybrał (BMW)
Ulubiony napój: piwo
Ulubiona potrawa: brak
Ulubiony owoc: jagoda
Ulubione warzywo: papryka
Ulubiony film: Sami Swoi
Ulubiony program TV: tvn turbo
Ulubiony aktor/aktorka:brak
Ulubiona piosenka: "Przez twe oczy zielone oszalałem" - Akcent
Ulubiony gadżet: brak
Ulubiony kolor: czarny
Twój model telefonu: Sony Xperia A
Ulubiona strona internetowa: allegro
Czego się boisz?: starości, że już nie będę mógł grać w piłkę
Wymarzone miejsce na wakację?: Hiszpania

Do kolejnego wywiadu Rafał, nominował Marcina Błachnio.