[Zapowiedź] White Bat vs. LZS Zachowice

Przed nami czas na wielkie derby! 23 października zmierzymy się z rywalem za miedzy, czyli LZS Zachowice. Mecz odbędzie się w Czerńczycach o godz. 11:00.

Potyczki z Zachowicami to od zawsze, wielkie widowisko dla kibiców obydwu ekip. Ale tylko raz zadowoleni z meczu wracali sympatycy LZSu, gdyż na cztery spotkania, jedno wygrali a trzy mecze były na korzyść Nietoperzy. Ostatni raz graliśmy, 29 maja tego roku, gdzie w wyjazdowym spotkaniu wygraliśmy 4-6.

Ten sezon pokazuje, że Zachowice maja nową jakość. Do kluby dołączyło sporo nowych zawodników, którzy wnieśli dużo świeżości w zespół. Pokazują to ostatnie wyniki naszego niedzielnego rywala. Na obecną chwilę LZS zajmuje trzecią lokatę zdobywając 18 pkt. Wygranych meczy mają sześć, a przegranych trzy. Bilans bramkowy to: 36:17. W ubiegłym tygodniu wygrali u siebie z Pustkowem 4-3.

Czerńczyce jak na razie grają, bardzo nierówno. Po mocnym początku, przechodzą kryzys. Ostatni ich mecz obudził jednak nadzieję kibiców na lepsze czasy. W końcówce meczu w Pietrzykowicach, wygraną White Bat-om wygryzła lokalna Puma, doprowadzając do remisu 1:1.
Aktualnie zajmujemy ósme miejsce w tabeli. Mamy cztery zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Stosunek bramek to 21:11. Jesteśmy dobrej myśli, mamy wiarę w to, że uda nam się powiększyć statystyki na naszą korzyść. Jak będzie? Dowiemy się w najbliższą niedzielę na boisku Nietoperzy. DO BOJU WHITE BAT!