[Zapowiedź] White Bat - Ambrozja Bogdaszowice

Przed nami 15 kolejka ligowa. Tym razem, rewanżowe starcie z Ambrozją Bogdaszowice. Mecz już najbliższą niedziele o 11:00 w Czerńczycach.

Ambrozja to niekwestionowany lider naszej grupy. Mają na swoim koncie 36 pkt. Na 13 spotkań, tylko jedno przegrali - z nami. 2:3 takim wynikiem zakończył się tamten mecz. Bramki dla nas zdobywali, bracia Magalas i padła bramka samobójcza. W pierwszym meczu wiosennym, Bogdaszowice wygrały u siebie z Pustkowem, 7:0. Są najskuteczniejszą i najmniej tracącą bramek drużyną w grupie. Ich bilans to 85-10.

White Bat po wygranej w Piersnie, zajmuje 3-cią lokatę z 26-cio punktowym dorobkiem. Mamy 8 wygrany, 2 remisy i 3 porażki. Zdobyliśmy 47 bramek i straciliśmy 24. Warto wspomnieć, że do Ambrozji podczas zimowej przerwy dołączyło 4 naszych zawodników: Chwastyk (Br), Ostojski, Terlecki i Łabuz. Nasza kadra liczy 32 osoby, więc nie narzekamy na brak zawodników. A każdy jest chętny do wyjścia w meczu z liderem. Wiele osób uważa, że to najciekawsze i najważniejsze spotkanie tej rundy czy sezonu. Dla nas, to kolejny mecz o punkty. Czy to silna Ambrozja czy słabsze Zabłoto, my wychodzimy na boisko z takim samym zaangażowaniem. To Ambrozja powinna być pod presją, bo my nie mamy za wiele do stracenia. Oni chcąc udowodnić swoją wyższość, muszą z nami wygrać i przerwać złą passe. Nie wygrali z nami od 2014 roku. Są nad Sobótką tylko o 5 oczek wyżej. Każdy błąd może kosztować ich utratę awansu. Dlatego też, ze spokojem ducha wyjdziemyw tym spotkaniu, aby zaprezentować się jak najlepiej. I jak mówił Pawlak: "Co bedzie to bedzie". DO BOJU WHITE BAT!

Na koniec z przymrużeniem oka :)