[Zapowiedź] Solen Zabłoto vs. White Bat

Wracamy po krótkiej przerwie. Mamy już listopad, więc to już końcówka rundy jesiennej. Przed nami 11 kolejka, w której udamy się w odwiedziny do Solen Zabłoto. Mecz już w niedzielę 6 listopada o godz. 11:00 w Zabłociu.

Gospodarz tego meczu, to tak naprawdę ULKS Piotrowice, jednak połączyli się oni z Zabłotem i grają pod szyldem Solenu. Ze "starym - nowym" rywalem mierzyliśmy się 4 razy. Trzy mecze są na naszą korzyść, jeden wygrało Zabłoto. Ostatni nasze spotkanie, miało miejsce w poprzednim sezonie, gdzie przegraliśmy u siebie 1:2.

Aktualnie, Solen zajmuje ostatnia pozycję w tabeli, wygrali tylko jeden mecz ( z Piersnem), więc mają tylko 3 punkty. Osiem razy wracali z meczu na tarczy. Bilans bramkowy to: 9-73. Ostatni raz, Zabłoto grało w Pustkowie Wilczkowskim, gdzie gospodarze urządzili sobie festiwal strzelecki i gładko wygrali, 14:1.

Biały Nietoperz, powoli, goni zaczyna gonić czołówkę naszej grupy. Zajmujemy 5 pozycję z dorobkiem 17 pkt. Wygraliśmy 5 spotkań, mamy też, 2 remisy i 2 porażki. Nasz bilans bramek to 22-11. Nasz ostatni pojedynek to wygrane derby 1:0 z Zachowicami.

Jak widać, statystyki mówią same za siebie. Nie widzimy innej opcji jak zwycięstwo. Jednak, nie podpalamy się tylko z szacunkiem i powagą podchodzimy do rywala. Bo i oni potrafią sprawić niespodziankę. Zapraszamy na mecz. DO BOJU WHITE BAT!!!