[Zapowiedź] Błękitni Pustków Wilczkowski - White Bat

Przed nami 6 kolejka, czyli pojedynek z kolejnym beniaminkiem b-klasy. Błękitni Pustków Wilczkowski to z nimi, w niedziele 25.09.16, będziemy grać na ich terenie.

Pustków to kolejna ekipa, której nie znamy, nigdy dotychczas nie graliśmy między sobą. Wiemy tylko tyle, że to drużyna bardzo młoda i ambitna, w jej szeregach występują piłkarze którzy mają już doświadczenie z lokalnym futbolem. Na dolnośląskich boiskach występują od 2015, gdzie w pierwszym sezonie gry, weszli z C do B-klasy. Zapowiadali się ciekawie, jednak nasza grupa szybko ich zweryfikowała. Na 4 rozegrane spotkania, 1 wygrana i 3 porażki. Bilans bramek: 7-8. Ostatnia potyczka to przegrana z Rakoszycami 1:4, 2 tygodnie temu, gdyż teraz mieli pauze.

White Bat nie zwalnia tępa. Powoli, wygodnie, rozsiada się w fotelu lidera. Lecz ciągle czuje za sobą oddech, goniącej Ambrozji czy Sobótki. Mamy 12 pkt, 4 wygrane i 1 remis, a nasze bramki to: 19 strzelonych, 6 straconych. Tylko punkt, tracą do nas wyżej wymienione drużyny. Nie patrzymy na innych, gramy swoje. Mozolną i ciężką pracą, pniemy się coraz wyżej. Nasze ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 z Rakoszycami. Jak widać, nowe drużyny to dla nas łatwe wyzwanie. Ale nie lekceważymy żadnego rywala. Prawdziwym liderem poczujemy się, gdy dotrwamy w dobrej passie zwycięstw, przynajmniej do końca jesieni. Nadal na treningach bardzo duża frekwencja, co świadczy o poziomie naszego trenera i treningów jakie przeprowadza oraz zdrowej rywalizacji między zawodnikami, co cieszy trenera Jankowskiego. Widać progres, jednak do dobrej gry dużo nam brakuje.
Co pokażą Nietoperze tym razem? Odpowiedź już w niedzielę o 11:00 na boisku w Pustkowie Wilczkowskim. DO BOJU WHITE BAT!